1457K1202BK (1457 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 84mm x 44mm - Aluminium - IP65
Buy 1457K1202BK (1457 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 84mm x 44mm - Aluminium - IP65. Purchase 1457K1202BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1457K1202BK (1457 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 84mm x 44mm - Aluminium - IP65 talk to KGA Enclosures Ltd