1457C1201EBK (1457-EMI Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 59mm x 31mm - Aluminium - IP54
Buy 1457C1201EBK (1457-EMI Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 59mm x 31mm - Aluminium - IP54. Purchase 1457C1201EBK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1457C1201EBK (1457-EMI Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 59mm x 31mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd