1455U1602BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 160mm x 191mm x 66mm - Aluminium - IP54
Buy 1455U1602BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 160mm x 191mm x 66mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455U1602BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455U1602BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 160mm x 191mm x 66mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd