1455T2202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 220mm x 165mm x 52mm - Aluminium - IP54
Buy 1455T2202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 220mm x 165mm x 52mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455T2202BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455T2202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 220mm x 165mm x 52mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd