1455T2201BU (1455 Series Enclosures - Hammond) - Blue - 220mm x 165mm x 52mm - Aluminium - IP54
Buy 1455T2201BU (1455 Series Enclosures - Hammond) - Blue - 220mm x 165mm x 52mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455T2201BU at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455T2201BU (1455 Series Enclosures - Hammond) - Blue - 220mm x 165mm x 52mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd