1455P2202 (1455 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 220mm x 125mm x 31mm - Aluminium - IP54
Buy 1455P2202 (1455 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 220mm x 125mm x 31mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455P2202 at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455P2202 (1455 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 220mm x 125mm x 31mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd