1455L1202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 103mm x 31mm - Aluminium - IP54
Buy 1455L1202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 103mm x 31mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455L1202BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455L1202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 103mm x 31mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd