1455L1201RD (1455 Series Enclosures - Hammond) - Red - 120mm x 103mm x 31mm - Aluminium - IP54
Buy 1455L1201RD (1455 Series Enclosures - Hammond) - Red - 120mm x 103mm x 31mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455L1201RD at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455L1201RD (1455 Series Enclosures - Hammond) - Red - 120mm x 103mm x 31mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd