1455KHD1601 (1455HD Series Enclosures - Hammond) - Silver - 160mm x 86mm x 51mm - Aluminium - IP54
Buy 1455KHD1601 (1455HD Series Enclosures - Hammond) - Silver - 160mm x 86mm x 51mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455KHD1601 at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455KHD1601 (1455HD Series Enclosures - Hammond) - Silver - 160mm x 86mm x 51mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd