1455KHD1201BK (1455HD Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 86mm x 51mm - Aluminium - IP54
Buy 1455KHD1201BK (1455HD Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 86mm x 51mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455KHD1201BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455KHD1201BK (1455HD Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 86mm x 51mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd