1455K1601BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 160mm x 78mm x 43mm - Aluminium - IP54
Buy 1455K1601BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 160mm x 78mm x 43mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455K1601BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455K1601BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 160mm x 78mm x 43mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd