1455J1202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 78mm x 27mm - Aluminium - IP54
Buy 1455J1202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 78mm x 27mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455J1202BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455J1202BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 78mm x 27mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd