1455CF801BK (1455F Series Enclosures - Hammond) - Black - 80mm x 54mm x 23mm - Aluminium - IP54
Buy 1455CF801BK (1455F Series Enclosures - Hammond) - Black - 80mm x 54mm x 23mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455CF801BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455CF801BK (1455F Series Enclosures - Hammond) - Black - 80mm x 54mm x 23mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd