1455C1201BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 54mm x 23mm - Aluminium - IP54
Buy 1455C1201BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 54mm x 23mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455C1201BK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455C1201BK (1455 Series Enclosures - Hammond) - Black - 120mm x 54mm x 23mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd