1455B1202 (1455 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 120mm x 72mm x 19mm - Aluminium - IP54
Buy 1455B1202 (1455 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 120mm x 72mm x 19mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455B1202 at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455B1202 (1455 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 120mm x 72mm x 19mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd