1455A1202RD (1455 Series Enclosures - Hammond) - Red - 120mm x 70mm x 12mm - Aluminium - IP54
Buy 1455A1202RD (1455 Series Enclosures - Hammond) - Red - 120mm x 70mm x 12mm - Aluminium - IP54. Purchase 1455A1202RD at low prices - world wide shipping.
For more information on 1455A1202RD (1455 Series Enclosures - Hammond) - Red - 120mm x 70mm x 12mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd