1427DIN42M (142DINCLIP Series DIN Clips - Hammond) - Silver - 42mm x 8mm x 51mm - Aluminium
Buy 1427DIN42M (142DINCLIP Series DIN Clips - Hammond) - Silver - 42mm x 8mm x 51mm - Aluminium. Purchase 1427DIN42M at low prices - world wide shipping.
For more information on 1427DIN42M (142DINCLIP Series DIN Clips - Hammond) - Silver - 42mm x 8mm x 51mm - Aluminium talk to KGA Enclosures Ltd