3Kw 24V Tbb Power Riiosun-Ii Hybrid Inverter Charger RIIOSUN-II-24-3K
  • 32A transfer switch: The AC transfer switch inside the RiiO Sun-II is rated up to 32A, allowing for up to 7.36kW of power to be passed through to...
For more information on 3Kw 24V Tbb Power Riiosun-Ii Hybrid Inverter Charger RIIOSUN-II-24-3K talk to Generator-Pro