Rental Kikusui PXB20K-500 Regenerative Bi-Directional 20kW DC Power Supply 0V – 500V 0A -+/- 120A
Kikusui PXB20K-500 Regenerative Bi-Directional DC Power Supply
For more information on Rental Kikusui PXB20K-500 Regenerative Bi-Directional 20kW DC Power Supply 0V – 500V 0A -+/- 120A talk to Telonic Instruments Ltd