Rental Kikusui PXB20K-1000 Regenerative Bi-Directional 20kW DC Power Supply 0V – 1000V 0A -+/- 60A
Kikusui PXB20K-1000 Regenerative Bi-Directional DC Power Supply
For more information on Rental Kikusui PXB20K-1000 Regenerative Bi-Directional 20kW DC Power Supply 0V – 1000V 0A -+/- 60A talk to Telonic Instruments Ltd