Robur 8180-25-MT4 Ratchet Tie Down; Single Hook; 4 Metres; 750kg Capacity
Robur 8180 25-MT4 Ratchet Tie Down; Single Hook; 4 Metres; 750kg Capacity Ratchet tie down with double hook made from high-tenacity polyester (PES) belt. Dimensions: Total Length (L) - 4 Metre L1 - 300mm L2 - 3700mm Width (H) - 25mm Lashing Capacity (LC) - 750kg