Suppliers Of Dispenser Sump 700mm x 460mm  c/w generic frame CDS700-460-860 For Petrochemical Industries
ChamberTite Dispenser Sump 700 x 460 x 860mm consists of a strong rotationally moulded polyethylene chamber and generic dispenser mounting frame. Alternative mounting frame suitable for other dispenser types are available.
For more information on Suppliers Of Dispenser Sump 700mm x 460mm c/w generic frame CDS700-460-860 For Petrochemical Industries talk to Forecourt Solutions Ltd