Dispenser Sump 700mm x 460mm for DCD Fleet Fueller Twin CDS700-460-860FFT For Rail & Highways Infrastructure Industries
ChamberTite Dispenser Sump 700 x 460 x 860mm consists of a strong rotationally moulded polyethylene chamber and dispenser mounting frame to suit Fleet Fueller from DCD Direct. Alternative mounting frame suitable for other dispenser types are available.
For more information on Dispenser Sump 700mm x 460mm for DCD Fleet Fueller Twin CDS700-460-860FFT For Rail & Highways Infrastructure Industries talk to Forecourt Solutions Ltd