Mean Well Inverter ISI-500-124 500W 110V
Our Mean Well Inverter ISI-500-124 500W 110V offers a High surge power up to 1000W and Power ON-OFF switch with high frequency design. Also on offer from this magnificent piece of kit is a cooling fan with ON-OFF control and a LED indicator for operation status with a 2 year warranty.
For more information on Mean Well Inverter ISI-500-124 500W 110V talk to Ecopac Power