UK Suppliers Of AM-1-2-10-24-D6-D2 CPS-M Series
 Actuator module 24 V DC For Commercial And Public Buildings
Can provide up to 2x 10 A and a total drive current of 20 A Compatible with 24 V DC ACB drives Electric fuse protection of the motor connections Installation via the module socket on 35 mm top hat rail
For more information on UK Suppliers Of AM-1-2-10-24-D6-D2 CPS-M Series Actuator module 24 V DC For Commercial And Public Buildings talk to D+H UK