Providers Of AM-1-1-08-230-D4-D2 CPS-M Series
 Actuator module 230 V AC For Commercial And Public Buildings
Consisting of: - Actuator module 230 V AC - Terminal module 230 V AC Can provide up to 1x 8 A total drive current Compatible with 230 V AC ACB drives All-insulated contacts in the 230 V AC area Motor connection protected by a thermal fuse Installation via the module socket on 35 mm top hat rail
For more information on Providers Of AM-1-1-08-230-D4-D2 CPS-M Series Actuator module 230 V AC For Commercial And Public Buildings talk to D+H UK